„Psy 3. W imię zasad” – jak można obejrzeć legalnie online?

Długo wyczekiwana kontynuacja serii „Psy” Władysława Pasikowskiego dostępna już na platformach telewizji internetowej. Gdzie znaleźć film „Psy 3. W imię zasad”?

O czym jest trzecia część trylogii „Psy 3. W imię zasad?” 

Wiele osób nie wierzyło w powrót nowych Psów, a jeszcze mniej osób wierzyło w powrót Bogusława Lindy jako Franciszka „Franza” Maurera, gdy aktor odmówił zagrania w innym filmie Władysława Pasikowskiego. Jednak historia lubi płatać figla i kultowy polski aktor zagrał w filmie „Psy 3. W imię zasad”, wraz z plejadą polskich aktorów. Władysław Pasikowski, który także tym razem odpowiadał za scenariusz i reżyserię, sięgnął do znanych z poprzednich części rozwiązań przy kręceniu swojego najnowszego filmu „Psy 3. W imię zasad”. Były funkcjonariusz służb bezpieczeństwa porucznik Franciszek Maurer, pseudonim Franz, podobnie jak w drugiej części wychodzi z więzienia. Tym razem jednak spędził tam dużo więcej czasu – jego odsiadka trwała aż 25 lat. Bohater czuje się zagubiony otaczającą go rzeczywistością, podobnie jak w pierwszej części, tylko w przeciwieństwie do realiów przemiany ustrojowej to czeka go zderzenia z brutalną rzeczywistością po odsiedzeniu 25 lat w zakładzie karnym. I tym razem Franz w filmie „Psy 3. W imię zasad” trafia na starych druhów, ale także nowych oponentów. Będzie się starał odnaleźć w nowych realiach, ale gdzie znaleźć film „Psy 3”?

Czy warto oglądać najnowsze dzieło Władysława Pasikowskiego „Psy 3”?

Produkcja to kawał porządnego kina sensacyjnego z dużą dawką akcji. W filmie „Psy 3″ online ponownie zobaczymy znanych bohaterów. Oprócz wspomnianego Franza pojawia się także Waldemar Morawiec, pseudonim nowy, Stopczyk, czy Wolf. Plejadę postaci uzupełniają nowi aktorzy. Do obsady dołączyli między innymi Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Jan Frycz oraz jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia – Sebastian Fabijański. Produkcja trzyma w napięciu, a w trakcie filmu pojawia się sporo nawiązań do poprzednich części trylogii. Całość po raz kolejny okraszona jest znakomitą muzyką Michała Lorenca. Jednak gdzie znaleźć film „Psy 3. W imię zasad”?

Gdzie można znaleźć film „Psy3. W imię zasad”?

Najnowszy film Władysława Pasikowskiego kilka miesięcy temu miał swoją premierę w multipleksach oraz kinach studyjnych. Niestety nie jest już wyświetlany na ekranach kin, jednak jest w pełni dostępny w tak zwanej telewizji internetowej lub Video on Demand. Pozwala to w komfortowy sposób, o dowolnej porze dnia i w dowolnym miejscu (czy to dom, czy miejsce publiczne typu park, czy środek lokomocji, jak na przykład samolot) mieć dostęp do najnowszego filmu z serii „Psy”, czyli „Psy 3. W imię zasad”. Jednak gdzie obejrzeć go najlepiej.

Gdzie w dystrybucji internetowej można legalnie obejrzeć film „Psy 3. W imię zasad”?

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć Psy 3 online? Film jest szeroko dostępny na polskich streamingach, istnieje szeroki wybór platform. Najpopularniejszym serwisem tego typu zdaje się być IPLA, która w łatwy sposób pozwala na oglądanie filmów i seriali online. Musimy tylko być w zasięgu urządzenia z internetem (telewizor ze smart tv, laptop, czy wreszcie smartfon) i jesteśmy gotowi do oglądania.