Gdzie oglądać filmy?

Wieczór po pracy, urlop, wakacje czy chociażby przymusowy lock down to doskonała okazja do oglądania filmów. Kultowe realizacje są również świetnym sposobem na umilenie długiej podróży pociągiem lub autobusem. Co roku pojawiają się setki kolejnych produkcji, a niektóre z nich zdecydowanie są warte uwagi. Gdzie oglądać filmy i seriale w sposób legalny?Gdzie oglądać filmy?

Gdzie oglądać filmy? Oczywistą odpowiedzią na takie pytanie jest kino, ale nie zawsze mamy możliwość udania się w to miejsce. Filmy często pojawiają się również w telewizji, ale w tym przypadku także nie masz wpływu na to, jaką produkcję oglądasz. Najbardziej elastycznym rozwiązaniem pozwalającym na samodzielny wybór filmu lub serialu oraz czasu, w którym go zobaczysz jest więc internet.

W internecie znajduje się wiele serwisów oferujących możliwość oglądania dowolnych produkcji w dowolnym czasie. Bez wątpienia najpopularniejszymi z nich jest Netlfix i HBO GO. Z tych platform korzystają już użytkownicy na całym świecie, a same serwisy są współtwórcami wielu hitowych produkcji ostatnich lat. Dysponują one tak szeroką biblioteką filmów i seriali z różnych gatunków, że decydując się na subskrypcję, bez wątpienia znajdziesz coś, co przyciągnie Twoją uwagę.

Istnieje również możliwość wykupienia konkretnych filmów na platformach typu Vod. Jeśli danej produkcji nie ma na Netflixie lub HBO GO, być może jest to dobra opcja, jednak często koszt takiego seansu wyniesie podobną kwotę, co udanie się do kina. W sytuacji, gdy film, który chcesz obejrzeć jest dostępny również na którejś z popularnych platform, zakupienie miesięcznego abonamentu jest znacznie opłacalnym rozwiązaniem. Po obejrzeniu wybranej produkcji masz bowiem możliwość zobaczenia kolejnych filmów i seriali bez konieczności opłacania dostępu do kolejnej licencji.Gdzie oglądać filmy i ile to kosztuje?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie oglądać filmy w najtańszy i najbardziej opłacalny sposób, doskonałym rozwiązaniem będzie wykupienie miesięcznego członkostwa na jednej ze wspomnianych platform. Koszt takiego przedsięwzięcia to od około 30 do 60 zł. Co więcej, istnieje także opcja wykupienia abonamentu na więcej niż jedną osobę. Wówczas cena na każdego użytkownika wyniesie zaledwie kilkanaście złotych, co jest bardzo kuszącą opcją, jak na możliwość oglądania filmów i seriali codziennie przez cały miesiąc.

Gdzie oglądać filmy za jeszcze mniejsze pieniądze? Istnieją także tańsze platformy, na których miesięczny koszt zaczyna się już od niecałych 20 zł. Są one mniej popularne, ale również oferują dosyć szeroki wybór znanych filmów i seriali. Ich największą wadą jest jednak fakt, że nie znajdziesz na nich kultowych produkcji Netflixa, które są dostępne tylko na tej jednej platformie. Tańsze serwisy są jednak świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zamierzasz oglądać jedynie konkretne filmy wchodzące w skład biblioteki danej platformy. Z tego powodu przed wybraniem abonamentu warto sprawdzić, jakie produkcje wchodzą w skład oferty konkretnej strony z filmami i serialami.