„Ślepnąc od świateł” odcinki i dostępność serialu w internecie!

Polska superprodukcja „Ślepnąc od świateł” już dostępna na platformach telewizji internetowej.

Książka Jakuba Żulczyka jako protoplasta serialu „Ślepnąc od świateł”

Gdyby nie pomysłowość poczytnego, polskiego pisarza Jakuba Żulczyka i jego bestsellerowa książka serial „Ślepnąc od świateł” mógłby nigdy nie powstać. Nie każdy bowiem wie, że serial „Ślepnąc od świateł” jest adaptacją dzieła polskiego pisarza. Należy nadmienić, że dość wierną adaptacją. Większość fabuły bazuje na tym co mogliśmy przeczytać w literackim pierwowzorze Żulczyka. Teraz serial „Ślepnąc od świateł” jest dostępny online. Czy warto go oglądać? A jeśli tak to gdzie go najlepiej oglądać? O tym w artykule!

Na warszawskich blokach i strzeżonych osiedlach. Rys fabularny serialu „Ślepnąc od świateł”

Fabuła serialu „Ślepnąc od świateł” opowiada o warszawskim dilerze kokainy – Jakubie. Masz odpowiednią ilość gotówki? Dzwonisz do Kuby, a on przyjeżdża z odliczoną porcją narkotyków. Nie interesuje go czy siedzisz w dresie pod blokiem, w gmachu sejmowym przy ulicy wiejskiej czy jesteś prezenterem rozchwytywanego programu telewizyjnego. Masz kasę, ubijacie interes, nie masz pieniędzy możesz tylko pomarzyć. Historia ukazuje siedem dni z życia głównego bohatera przed jego długo planowanym wylotem na upragnione wakacje do Argentyny. Kuba ma tydzień, nie mniej, nie więcej, na załatwienie wszystkich ciążących mu spraw i zostawieniu wszystkiego w jak najlepszym porządku. Szyki stara się mu pokrzyżować Dario, warszawski gangster, który niedawno opuścił zakład karny, a teraz wrócił do miasta stołecznego. Okazuje się, że Kuba znalazł się w posiadaniu czegoś co należy do warszawskiego gangstera. Chodzi o torbę sportową z różową partią kokainy. Dario bardzo chce ją odzyskać i posunie się do wszystkiego. Co w tej sytuacji zrobi główny bohater? Koniecznie obejrzyj serial „Ślepnąc od świateł”!

Co sprawiło, że serial „Ślepnąc od świateł” podbił serca recenzentów i widzów?

Na ten stan rzeczy złożyło się szereg wielu dopracowanych do perfekcji elementów. Przede wszystkim scenariusz oparty na głośnej książce Jakuba Żulczyka, którego współautorem jest właśnie twórca drukowanego oryginału przy współpracy reżysera Krzysztofa Skoniecznego. Swoją drogą skoro już o Skoniecznym mowa, reżyser zadbał by w serialu „Ślepnąc od świateł” wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego produkcja odniosła tak duży sukces. Warto zauważyć, że Skonieczny ma mały epizod w serialu, który wspominany jest naprawdę dobrze. Skoro już o aktorstwie mowa stoi ono także na bardzo wysokim poziomie. Debiutant Kamil Nożyński, który wcielił się w główną rolę, odwalił kawał świetnej roboty. Całość jest okraszona znakomitymi kadrami i świetnym doborem ścieżki dźwiękowej. Jednak gdzie można obejrzeć serial?

Nie możesz trafić na serial „Ślepnąc od świateł” w telewizji? Koniecznie przeczytaj ten akapit

Może być z tym mały problem, gdyż serial nie jest już wyświetlany na klasycznych platformach telewizji naziemnej. Jednak nic straconego, wystarczy zajrzeć do internetu! Wystarczy, że usiądziesz przed laptopem, a w polu wyszukiwarki internetowej wpiszesz: „Ślepnąc od świateł” odcinki i wyszukiwarka podpowie Ci gdzie je znaleźć.

Jaka telewizja internetowa ma w sowich zasobach serial „Ślepnąc od świateł”?

Platform streamingowych jest wiele, ale nie każda z nich ma w swoim asortymencie dostęp do serialu „Ślepnąc od świateł”. Kto taki dostęp posiada? Jedną z takich telewizji internetowych będzie IPLA. Dzięki jej zasobom możesz się cieszyć emisją serialu „Ślepnąc od świateł”!