Telewizja mobilna

Tak jak telefon komórkowy przestał być tylko urządzeniem do połączeń, tak tablety są coraz częściej używane nie tylko do surfowania po Internecie i oglądania filmów w podróży. Obecnie korzystanie z telewizji mobilnej jest dostępne dla abonentów dowolnego operatora, co pozwala oglądać kanały telewizyjne na tablecie w wysokiej jakości.  

Czym jest telewizja mobilna?

Większość użytkowników zastanawia się, jakie są główne różnice między oglądaniem programów telewizyjnych przez przeglądarkę i czy warto płacić dodatkowo za telewizję mobilną? Podstawowa różnica polega na wygodzie korzystania z telewizji od operatorów telefonii komórkowej i bez reklam, które trzeba oglądać podczas pobierania każdego kanału z bezpłatnych zasobów. To też telewizja, gdzie za minimalną opłatą możemy oglądać praktycznie darmowe filmy online.

Aby ją wyświetlić, wystarczy zainstalować specjalną aplikację na tablecie lub skorzystać z możliwości oglądania na specjalnej stronie za pośrednictwem przeglądarki, lub aplikacji i aktywować usługę telewizyjną, gdzie darmowe filmy online, są dostępne całą dobę. Ponadto, aktywując płatną subskrypcję, nie powinieneś się martwić, że wykorzystywany jest ruch komórkowy. Dzięki subskrypcji operatora ruch może być bezpłatny i nieograniczony. Usługa operatora świadczona jest na dowolnym urządzeniu, nie tylko mobilnym. Jeśli planujesz używać go z inną taryfą lub łączyć się przez Wi-Fi, możesz wybrać jedną z dwóch opcji płacenia za dostęp z tabletu do telewizji mobilnej. Pierwsza opcja pozwoli ci zapłacić za usługę dostępu w pakiecie kanałów telewizyjnych. Jest to odpowiednie dla tych, którzy planują używać go tylko do oglądania kanałów telewizyjnych. Przy regularnym korzystaniu z subskrypcji usług wideo lepiej jest aktywować miesięczną subskrypcję

Jak rozpocząć transmisje?

Aby rozpocząć korzystanie z usługi, musisz ją połączyć. Najłatwiejszą opcją jest zainstalowanie aplikacji na telewizję mobilną lub uruchomienie witryny za pomocą przeglądarki podczas korzystania z Internetu komórkowego. Wystarczy uruchomić dowolny kanał telewizyjny, a system samodzielnie zaoferuje aktywację usługi. Jest to szczególnie ważne w przypadku użytkowników iPadów bez możliwości odbierania wiadomości SMS, w przypadku subskrypcji karty SIM na tablecie.